Töötajad


Meie töötajad

[/tm_pb_team_member]
Meelika Viir

Meelika Viir

Juuksur

Olen väga hea suhtleja, pikajalise tööstaažiga ja oskuslike kogemustega. Oma 20. aastase juuksuri staaži juures olen saanud kogeda ka õpetaja ametit. Minu värvilahendused on julged ja soengud ekstravagantsed ning leian igale kliendile “oma”.

Karin Siniavski

Karin Siniavski

Kosmeetik-jumestaja

Iluvaldkonnas tegutsenud juba pikka aega jumestajana. Kosmeetiku eriala omandasin Tartus,Iluravi Rahvusvahelises Erakoolis ja täiendanud ennast mitmetel eriala koolitustel. Armastan oma tööd ja teen seda pühendumisega. Olen hoolas ja kohusetundlik ning orjenteeritud tulemusele.

Helen Raaper

Helen Raaper

Juuksur

Olen pika staažiga juuksur. Ma olen oma töös loominguline ja kiire käega. Teen oma töid suure innuga. Oskan kliente suurepäraselt kuulata ja oman nägemust, mis kliendile hästi sobiks.                                                                                                                                                 

Kersti Vaga

Kersti Vaga

Depilatsioon

Meditsiinilise haridusega ja massöörina töötan alates 1982. aastast, hiljem olen täiendanud end keha ja  jalgade hooldajana. Olulisel kohal minu töös on korrektsus ning puhtuse ja korra armastus. Sellega olen võitnud endale püsiva klientuuri. Olen õpihimuline, hoian kursis uute suundadega oma erialal.  Deviis „Kõik sinu tervise heaks!“