Töötajad


Meie töötajad


Valvi Liblik

Valvi Liblik

Ilusalongi omanik

Rõõmsameelne, empaatiline ja oskuslik suhtleja. Vastutulelik, usaldusväärne, abivalmis, koostööaldis ning perfektne salongi Perenaine. Üle 10.aasta salongi juhtimist on pakkunud rohkelt huvitavaid kogemusi Valvi ellu ning läbi tõusude ja mõõnade on saavutatud hea meeskond.
Jaanar Vares

Jaanar Vares

Massöör

Isikuliselt rõõmsameelne ja hea suhtleja, kohusetundlik, oskus läheneda personaalselt kliendist lähtuvalt. Olen antud tegevuses omandanud massööri kutsetunnistuse, et pakkuda tulevastele klientidele head ja kvaliteetset massaaži teenust.

 

Mairi Pallas

Mairi Pallas

Kosmeetik / Ripsmetehnik

Kosmeetikuameti omandasin 2005. aastal Eesti Esimeses Erakosmeetika- koolis. Lisaks olen käinud veel mitmetel koolitustel. Armastan oma tööd väga ja teen seda suure pühendumisega. Olen kohusetundlik, rahulik ja rõõmsameelne.
Meelika Viir

Meelika Viir

Juuksur

Olen väga hea suhtleja, pikajalise tööstaažiga ja oskuslike kogemustega. Oma 20. aastase juuksuri staaži juures olen saanud kogeda ka õpetaja ametit. Minu värvilahendused on julged ja soengud ekstravagantsed ning leian igale kliendile "oma".

Maili Kasemets

Maili Kasemets

Juuksur

Oma töödes olen täpne ja hoolas ning varun piisavalt aega, et leida kliendile sobiv lõikus ja värv. Pooldan Henna juuksevärve ja hindan looduslähedasi valikuid. Osalen regulaarselt koolitustel, et olla kursis juuksuritöö uusimate suundadega.

Helen Raaper

Helen Raaper

Juuksur

Olen pika staažiga juuksur. Ma olen oma töös loominguline ja kiire käega. Teen oma töid suure innuga. Oskan kliente suurepäraselt kuulata ja oman nägemust, mis kliendile hästi sobiks.                                                                                                                                                 

Kätriin Tamm

Kätriin Tamm

Fotoepilatsioon

Energiline, rõõmsameelne ja hea suhtleja. Suure hoole ja põhjalikkusega teen oma igapäeva tööd. Fotoepilatsiooni kaudu olen aidanud palju erinevate probleemidega kliente. Olen operatiivne ja väga liikuv ning  leian alati aega ka uute klientide jaoks.